+38 [044] 285.94.52
info@warmuseum.kiev.ua
Музейна анімація
куратори проекту

Анімаційна стрічка фіксує відчуття людини. Все, що нас оточує, наповнене життям.

У музеї можна навчитися створювати мультфільми. Під час майстер-класів ми разом придумуємо сюжет, створюємо героїв та оживляємо їх на екрані. Виходять цікаві мультфільми, в яких добро завжди перемагає війну.
Навчання проводиться в Дитячому центрі музею.
Тривалість – 1 година.
Кількість учасників: від 10 до 20 осіб.
Вартість - 30 грн.
Довідки та замовлення за телефоном: +38 (044) 285 94 52
Музейні мультфільми
Цикл коротких мультиплікаційних розповідей про символи й знаки періоду Другої світової війни. Ролики презентують оригінальні експонати Національного музею історії України у Другій світовій війні (м. Київ) і розповіді навколо них.
www.youtube.com/embed/ifAFm6U51BI

«OST» - знак невільних людей

Чи знаєш ти, хто такі східні примусові робітники або остарбайтери? Чи знайомий тобі знак і що він означає?

У роки Другої світової війни, коли територія нашої держави була окупована гітлерівцями, ворог розпочав справжнє полювання на молодь, вбачаючи в ній безкоштовну робочу силу. Проти власної волі, у будь-яку пору року, вдень і вночі хлопців і дівчат виривали з власних домівок, розлучали з рідними і везли в товарних вагонах далеко від дому. На них чекали справжнє рабство: холод, голод, хвороби, непосильна праця.

І ось нарешті війна скінчилася, Україна звільнилася від нацистського ярма, почала оживати, а її сини і доньки поверталися в рідні домівки. Та, на жаль, не всі…